پروپوزال

سلام دوستان عزیز

ضمن تبریک به تیم‌های برگزیده که در مرحله‌ی دوم همراه ما خواهند بود، نحوه‌ی برگزاری مرحله‌ی دوم مسابقات علوم‌اعصاب‌شناختی را اعلام می‌داریم:

شما در این مرحله باید پیشنهاد طرح پژوهشی (پروپوزال) ای که قرار است در تابستان سال جاری انجام دهید را ارائه دهید. برای این منظور تا تاریخ ۲۵ خرداد ماه فرصت دارید، فرم پروپوزال را  دانلود، تکمیل کرده و ارسال نمایید.

برای راهنمایی و کمک به شما عزیزان جهت انتخاب موضوع و مسیر پژوهشی مناسب، برای هر یک از گروه‌های برگزیده یک سرپرست در نظر گرفته‌شده که از طریق ایمیل با شما در ارتباط خواهند بود. سرپرست هر تیم تا پایان هفته آینده از طریق آدرس ایمیلی که در فرم مشخصات ارسال کرده‌اید با شما تماس می‌گیرد.

به منظور بازدهی بیشتر و هدفمند شدن ارتباط با سرپرست ها، شما حداکثر ۵ بار می توانید پروپوزال خود را به آنها ارسال کرده و راهنمایی های لازم جهت بهتر شدن آن را دریافت کنید.

بدیهیست در ابتدای کار پیشنهادات خام بوده و رفته‌رفته در مسیر بهتر شدن قرار می‌گیرند، بنابرین در قدم اول سعی کنید صبور باشید و پس از بررسی جوانب، مانند محدودیت‌های زمانی و ابزاری، یک عنوان را پیشنهاد دهید تا بهتر بتوانید از مشاوره‌ها بهره‌مند شوید.

منتظر شنیدن ایده‌های هیجان‌انگیز و جذاب شما هستیم.
گروه برگزاری مسابقات علوم اعصاب شناختی